25 квітня 2013 року об 11.00 у Національній академії державного управління при Президентові України, вул. Е. Потьє, 20, у конференц-залі (2-й поверх) відбудеться наукова конференція на тему: «Модернізація державного управління та європейська інтеграція України».

У заході візьмуть участь: заступник глави Адміністрації Президента України Сергій Ларін, голова Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслав Толкованов, президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, керівник Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний, представники посольств іноземних держав, акредитованих в Україні, директори національних шкіл державного управління європейських країн, керівники українських та зарубіжних вищих навчальних закладів, вітчизняні та міжнародні фахівці й експерти у галузі державного управління. 

Під час конференції відбудуться пленарне та секційні засідання. Пленарне засідання передбачає наукову дискусію щодо модернізації державного управління та європейської інтеграції України. 

Секційні засідання відбудуться за темами: «Реалізація державно-управлінських та суспільних реформ: європейський досвід для України», «Соціально-економічний розвиток України в контексті європейської інтеграції», «Модернізація державного управління в Україні: орієнтуючись на європейські стандарти», «Політико-правові засади реформи державного управління: європейський вимір», «Освіта для сталого розвитку та євроінтеграції», «Безпекова та інформаційна складова європейської інтеграції», «Безперервність освіти керівних кадрів – основа підготовки управлінської еліти», «Міжнародна співпраця задля модернізації системи підготовки державно-управлінських кадрів (презентація проектних пропозицій щодо розвитку Національної академії», «Запровадження змін в сучасному державному управлінні: науково-практичні підходи»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *