“Landfill Harmonic” (“Сміттєвий акорд”) є музичним проектом, що був народжений… на смітнику. Все почалося з того, що сміттяр Ніколас Гомес на одному зі смітників Парагваю наткнувся на предмет, схожий за формою на скрипку. Трохи доопрацювавши його за допомогою інших знайдених неподалік деталей, він отримав інструмент, що був здатний видавати  музичні звуки, наскільки давав змогу його матеріал.

Варто зазначити, що в місцевості, де проживає Гомес, звалище є єдиним місцем, де жителі можуть прогодуватися. Враховуючи те, що справжню скрипку придбати тут важче, ніж купити будинок, поява хоч трохи схожих на оригінальні інструменти речей у дітей, які хочуть займатися музикою, можна назвати справжньою удачею. Тому Ніколас не зупинився на одному виробі і продовжив використовувати ресурси сміттєзвалища для створення повного оркестрового складу.
Так, він змайстрував флейту, віолончель, барабан, саксофон, трубу тощо. Все це дісталося місцевим дітлахам, які примудряються грати партії на цих саморобних інструментах. Також вони мають намір робити документальний фільм про свій проект і збирають для цього кошти.

За матеріалами сайту drunov.ru

Діти навчаються музики на інструментах зі сміття - j2Діти навчаються музики на інструментах зі сміття - jjjДіти навчаються музики на інструментах зі сміття - jjjj

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *