Важкохворі діти залишилися без ліків - apt«Упродовж 2012 року не забезпечено лікарськими засобами половину дітей, хворих на гемофілію, хронічну ниркову недостатність. Не повним обсягом отримують ліки онкохворі, діти з дитячим церебральним паралічем, а також новонароджені з дихальними розладами», – повідомив начальник Головного управління захисту прав і свобод дітей Генеральної прокуратури Володимир Вишинський.

Він зазначив, що такий стан зумовлений формальним ставленням органів охорони здоров’я до формування заявок на закупівлю лікарських засобів, без ґрунтовного вивчення реальних потреб, кількості хворих, препаратів, визначених лікарськими протоколами, їх вартості. Не залучаються позабюджетні кошти для цих заходів, інформує відділ зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

«Медичні заклади навіть не пропонують путівки інвалідам, або замість них скеровують на лікування інших осіб. Посадовці Антрацитівської районної лікарні Луганської області без відома батьків дітей-інвалідів, упродовж трьох років писали від їхнього імені відмови від путівок», – резюмував начальник Головного управління Генеральної прокуратури України.

За матеріалами  zaxid.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *