19 – 20 квітня цього року в Чернігові відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Протидія дискримінації та упередженням як складова правової освіти».

У заході взяли участь методисти обласних інститутів післядипломної освіти, педагогічні працівники, вчителі, науковці. Під час роботи обговорено проблеми запобігання та протидії дискримінації у суспільстві взагалі і освіті зокрема, застосування позитивних практик, створення умов для своєчасного виявлення фактів дискримінації, просвітницької діяльності у цій сфері. 

Директор Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Урсула Кох-Лаугвітц у своєму виступі наголосила, що тема дискримінації є нагальною проблемою в усьому світі, тому її недопущення і попередження є одним із пріоритетних завдань освіти. «Статистика свідчить, що хоч раз у житті кожен із нас чи то сам став жертвою дискримінації, чи був свідком такої дії, – зауважила Урсула Кох-Лаугвітц, – тому суспільство має об’єднати спільні дії, щоб будувати громадянське демократичне суспільство, а не стати рабами насилля, агресії і злоби». 

Під час семінару також обговорено проект програми для поглибленого вивчення з основ правознавства (9 клас), особливості державної підсумкової атестації, проведення олімпіад, турнірів тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *