4-річна британка стала жертвою iPad - dytyna ipad 490 310У Британії знайшли найменшу пацієнтку психологів, у якої спостерігається психічна залежність від iPad – дівчинці всього чотири роки. У випадку з дівчинкою, чиє ім’я з етичних міркувань не називається, ситуація зайшла так далеко, що заборона на користування планшетним комп’ютером викликала у неї справжню ломку.

Нещодавно проведене в Англії дослідження показало, що до 25 % батьків спокійно дозволяють своїм дітям використовувати смартфони або планшети в якості іграшок, а сьома частина тат і мам не заперечує, коли їх малюки проводять з цими гаджетами більше чотирьох годин на день.

“Я переконаний, що є багато інших дітей цього віку зі схожими проблемами, – вважає лікар 4-річної дівчинки Річард Грем з медцентру Capio Nightingale Clinic в Лондоні. – Маю віддати належне її батькам – вони відреагували досить швидко. Якби я не зайнявся дівчинкою зараз, то років до 11 ситуація зайшла б так далеко, що дитину довелося б госпіталізувати в психіатричне відділення. Я не рекомендую давати iPad дітям, адже у них просто не вистачить самоконтролю для того, щоб вчасно зупинитися. А без іграшки, що швидко стала для них улюбленою, вони стають некерованими”.

За матеріалами  svit24.net  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *