Майже половина українських батьків відправила б своїх дітей навчатися за кордон - student2Майже половина українських батьків відправила б своїх дітей навчатися за кордон, якби мали таку можливість.

Про перевагу закордонного навчання для своїх дітей висловилися 49 % респондентів.

Ще 22 % опитаних воліли б віддати дитину до столичного ВНЗ, а кожен п’ятий українець готовий вдовольнитися хорошим університетом в обласному центрі, щоб дитина отримувала освіту недалеко від рідної домівки.

Згідно з дослідженням, 38 % респондентів упевнені, що диплом дає людині впевненість у своїх силах і можливостях, 27 % вважають, що його наявність підвищує шанси на успішну кар’єру.

Близько 15 % українців вважає, що диплом – це всього лише формальність.

Аналітики зазначають, що 25 % українців готові заплатити за навчання $ 500 – $ 1000 на рік. Ще 24 % згодні на $ 1000 – $ 2000.

“Для порівняння, якщо говорити про юридичні спеціальності у топових вишах країни, вартість навчання дійсно стартує від $ 2000. Що насправді може демонструвати розрив між мріями і реальністю. Оскільки насправді доводиться обирати не тільки виходячи з престижності ВНЗ, а й з матеріальних можливостей родини “, – зазначають експерти.

 За матеріалами сайту utro.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *