У рамках професійного свята на біологічному факультеті УжНУ відбулась VI регіональна конференція молодих учених та студентів, а також «Біо-бограч party», що об’єднав у конкурсі за призові місця студентів і викладачів.

Темою конференції стали проблеми збереження біорізноманіття Українських Карпат. Робота учасників відбувалася в 5 секціях: «Збереження флористичного біорізноманіття Українських Карпат»; «Збереження фауністичного біорізноманіття Українських Карпат»; «Збалансований розвиток агроекосистем»; «Прикладні аспекти охорони довкілля»;«Мікробіологічні та фізіологічні дослідження в екології». Матеріали конференції вийшли окремим збірником, в який увійшли 103 праці молодих учених.

«Біо-бограч party» стартував з прибирання студентами території ботсаду УжНУ, а продовжився змаганням за визнання найкращого в справі приготування бограчу. Участь у конкурсі взяло 7 команд.

Усі команди підготувались, склали девіз і, звичайно, завзято підійшли до кулінарної справи та вразили журі смаковими якостями своїх страв.

Журі керувалося не тільки традиційними характеристиками страви (смак, запах, консистенція), а й креативністю студентів у її приготуванні. Після обговорення переможцем «Біо-бограч party» журі визначило команду «Біошокер». Друге місце посіла  команда «Злюки бобри», третє – «Пекельні кухарі».

За матеріалами сайту zaholovok.com.ua

Святкування Дня біолога завершилося на користь Українських Карпат - IMG 3492Святкування Дня біолога завершилося на користь Українських Карпат - IMG 3487Святкування Дня біолога завершилося на користь Українських Карпат - DSC0068

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *