Дмитро Табачник узяв участь у Програмі підвищення кваліфікації ректорів ВНЗ - jkУ рамках Програми підвищення кваліфікації ректорів вищих навчальних закладів України (22 – 24 квітня 2013 р.), що триває у Національній академії педагогічних наук України (організатори МОН України, Національна академія педагогічних наук України, Університет менеджменту освіти НАПН України, Інститут вищої освіти НАПН України, Національний Темпус-офіс в Україні) 22 квітня відбулася сесія на тему «Розвиток вищої освіти в контексті європейської інтеграції», в якій взяли участь міністр освіти і науки України Дмитро Табачник і перший заступник міністра освіти і науки України Євген Суліма.

Міністр виступив із доповіддю, в якій окреслив проблеми і завдання вищої освіти України. Основне завдання, поставлене Дмитром Табачником – зосередження зусиль щодо конкурентоспроможності вищих навчальних закладів на міжнародному рівні. За його словами, потрібно працювати із провідними університетами світу з метою розширення співробітництва в різних аспектах, активізуючи проведення міжнародних зустрічей з іноземними партнерами. Необхідно залучати іноземних студентів, не втрачаючи українського контингенту, а також звернути увагу на роботу сайтів вищих навчальних закладів, і передусім на висвітлення інформації англійською.

Дмитро Табачник також порушив питання проведення вступної кампанії та якості навчання у вищих навчальних закладах, зокрема, й щодо встановлення оплати за контрактне навчання у ВНЗ. Міністр наголосив на необхідності відношення оплати за навчання не тільки до рівня інфляції, а й до рівня заробітної плати (індикативна ціна за контракт).

Дмитро Табачник повідомив присутнім й про те, що підготовлено нове положення про дистанційну освіту, що є надзвичайно актуальним у сучасних умовах розвитку суспільства.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *