На території Таврійського національного університету відкрили пам’ятник Володимиру Вернадському - vernad23 квітня на території Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського відбулося урочисте відкриття пам’ятника видатному вченому Володимиру Вернадському, який був ректором університету в 1920 – 1921 роках.

В урочистій церемонії взяли участь міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, Голова Ради міністрів АРК Анатолій Могильов, міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Наталія Гончарова, ректор ТНУ ім. В.І. Вернадського Микола Багров та інші.

Пам’ятник, відлитий у бронзі, встановлений на постаменті з мармуру біля головного входу в будівлю ТНУ. Пам’ятник відкрито відповідно до доручення Кабінету Міністрів України у рамках заходів, приурочених до 150-річчя від дня народження вченого і 95-річчя з дня створення ТНУ.

Нагадаємо, 28 березня 2012 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 151-р «Про підготовку та відзначення в 2013 році 150-річчя з дня народження академіка В.І. Вернадського».

Розроблено масштабний план урочистих і наукових заходів, приурочених до ювілейних дат. Частину вже реалізовано: випущено доповнене видання книги «Вернадський і Крим», в світ вийшла книга «Вернадський. Кримська спадщина», опубліковано фотоальбом про життя і роботу вченого в Криму, знято документальний фільм «З ім’ям В.І. Вернадського», в Ботанічному парку ТНУ до ювілею вченого закладено колекційну алею кленів. Університет заснував золоту медаль імені Вернадського, якою будуть нагороджувати вчених і наукові колективи та ін.

Окрім того, Дмитро Табачник узяв участь у відкритті Міжнародної конференції «В. І. Вернадський та глобальні проблеми сучасної цивілізації».

За інформацією Управління інформаційної політики Ради міністрів АРК 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *