Аспірант винайшов бананове екологічне паливо - byotoplyvoАспірант Джоел Чейні з Ноттінгемського університету, що у Великій Британії, придумав спосіб переробки бананової шкірки, гілок і листя на екологічне паливо.

Ця ідея спала йому на думку під час поїздки до Руанди, де, як і в інших країнах Африки, банани використовують не просто як універсальний харчовий продукт, а й як сировину для приготування спиртних напоїв. Тож залишається велика кількість шкірки, листя і гілок банана.

У Великій Британії Джоел почав досліди з переробки бананових відходів на екологічне паливо. В результаті з’явилася така технологія: спершу потрібно подрібнити бананову шкірку, гілки, листя і змішати в одну масу. До отриманої суміші додати дерев’яну  тирсу, розмішати. Вийшло сире паливо, котре потім  у брикетах сушиться. Після двотижневого сушіння на сонці паливо вже готове до застосування.

Як розповідає творець “бананових дров”, при згорянні вони дають рівний потік тепла, що ідеально підходить, щоб приготувати їжу і освітлити житло.

Сьогодні сучасні розробки вчених дають можливість отримувати біопаливо майже з будь-яких підручних матеріалів.

За матеріалами сайту rbc.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *