З метою стимулювання творчого, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності та задоволення потреб учнівської молоді у творчій самореалізації 12-13 травня 2012 року Луганським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді були проведені обласні змагання з картингу на картодромі м. Брянка. У програмі змагань передбачалась особисто-командна першість у шосейно-кільцевих перегонах та швидкісному маневруванні. Більше 30 спортсменів з міст Луганська, Алчевська, Брянки, Стаханова, Антрацита, Краснодона та Ровеньок змагалися за перемогу. У швидкісному маневруванні переможцями стали команди з міст Алчевська (І), Стаханова (ІІ) та Брянки (ІІІ). У шосейно-кільцевих перегонах І місце поділили команди з міст Брянки та Алчевська. Команда Луганського обласного центру посіла ІІІ місце. Командні місця у абсолютному заліку розподілилися таким чином: І місце – команда міста Алчевська; ІІ місце – командна міста Брянки; ІІІ місце – команда міста Стаханова. У особистому заліку найбільшу кількість призових місць здобули члени команд Брянки та Алчевська.