21 квітня 2013 року у Київському палаці спорту відбувся V Всеукраїнський фестиваль робототехніки «Robotica – 2013».

Фестиваль зібрав дітей та підлітків від 3 до 20 років, а також їх батьків, учителів та наставників. У рамках «Robotica-2013» пройшла Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, архітектурний конкурс «Школа майбутнього», в якому учні представили проекти шкіл, зібраних з деталей конструктора LEGO. Організовано навчання в Технічних студіях. Також діти мали можливість взяти участь у конкурсах та отримати призи від Google.

Проекти шкіл з деталей LEGO представили майбутні архітектори і конструктори - loПроекти шкіл з деталей LEGO представили майбутні архітектори і конструктори - yfПроекти шкіл з деталей LEGO представили майбутні архітектори і конструктори - fg1Проекти шкіл з деталей LEGO представили майбутні архітектори і конструктори - uiВсеукраїнська олімпіада з робототехніки є національним етапом відбору кращих українських команд для участі у Всесвітній олімпіаді з робототехніки, яка збирає більше, ніж 45 тис. учасників щорічно з 35 країн світу.

У Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі «Школа майбутнього» взяли участь учні та вчителі з 34 шкіл та позашкільних навчальних закладів Києва, Одеси, Вінниці, Донецька, Чернівців, Кременчука, Нової Праги. Учасники та глядачі побачили, якою уявляють діти школу майбутнього, оцінили багатство фантазії сьогоднішніх українських школярів – майбутніх архітекторів і конструкторів!

Виставка-конкурс LEGO-творчості з кожним роком стає дедалі популярнішою і розкриває навички дітей з конструювання і архітектури, а також їхню здатність втілювати в життя свої найсміливіші творчі ідеї.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *