23 квітня 2013 року у Генеральній прокуратурі України під головуванням  заступника Генерального прокурора України Віктора Войцишена відбулася міжвідомча нарада з питання додержання прав дітей-інвалідів та дітей з вадами розвитку.

У нараді взяли участь уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський, перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Качур, перший заступник міністра соціальної політики В’ячеслав Коломієць, перший заступник голови Державної служби з питань інвалідів та ветеранів Володимир Сіроштан, а також представники обласних прокуратур.

У вступному слові Віктор Войцишен наголосив, що особливим пріоритетом визначено забезпечення дітям-інвалідам гідних, рівних з іншими громадянами умов для життя і розвитку, які на даний час не виконуються повною мірою.

Про це засвідчили прокурорські перевірки, за результатами яких розпочато 17 кримінальних проваджень, притягнуто до дисциплінарної відповідальності понад 1 тис. осіб. Поновлено права 6,7 тис. дітей-інвалідів, на їх користь відшкодовано 2,5 млн грн.

За матеріалами Генпрокуратури України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *