У Львові стартує міжнародний симпозіум із проблем управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю.

Таке представницьке наукове зібрання, як міжнародний симпозіум із проблем управління зовнішньоекономічною та митною діяльністю, що розпочнеться 25 квітня 2013 року у стінах Національного університету “Львівська політехніка” проводиться уперше. Організували симпозіум Інститут економіки та менеджменту, зокрема, кафедри менеджменту та міжнародного підприємництва і зовнішньоекономічної та митної діяльності.

Серед його учасників будуть відомі вітчизняні й зарубіжні науковці, представники державних органів і бізнесових структур, громадських підприємницьких формувань.

Головними темами дискусій стануть питання інноваційно-інвестиційного розвитку суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, інфраструктурного та соціально-економічного забезпечення підвищення їх конкурентоспроможності, щодо напрямів удосконалення систем управління цією діяльністю. Предметом обговорення стане також сучасна митна політика нашої держави та її вплив на розвиток зовнішньоекономічної діяльності підприємств; впровадження нового Митного кодексу України.

Пленарне засідання симпозіуму розпочнеться о 10 годині в аудиторії 204 головного корпусу університету.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *