Студент купив путівку за 1,5 мільйона доларів - lastyКитаєць купив найдорожчу туристичну путівку в світі. Він заплатив 1,5 мільйона доларів і матиме змогу відвідати 150 країн світу за два роки.

Коли один британський сайт придумав авантюрну ідею продати туристичну путівку за 1,5 мільйона доларів (1 млн фунтів стерлінгів), ніхто не очікував, що знайдуться реальні покупці.

Тому в компанії дуже здивувалися, коли подзвонив громадянин Китаю, чиє ім’я не називається, і забажав витратити величезну суму і два роки життя на огляд 962 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 150 країнах світу.

Мандрівник почне свій розкішний і пізнавальний відпочинок з наступного року. Його очікують щоденні екскурсії до найвідоміших культурних пам’яток цивілізації, а також життя в найрозкішніших готелях і часті перельоти бізнес-класом.

Засновник сайту з продажу розкішних продуктів Марсель Нобл зізнається, що це туристична пропозиція для багатіїв стала несподівано популярною. Так, уже є ще 15 запитів на такі путівки. При цьому раніше йому не вдавалося продавати набагато дешевші розкішні товари, такі як діамантовий лак для нігтів за 240 тисяч доларів і можливість транслювати пропозицію руки і серця своїй дівчині по ТБ за 206 тисяч доларів.

За матеріалами сайту bigmir.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *