У Львові відкрили Академію фехтування - df1Академія фехтування Львівщини, що стала невід’ємною частиною спортивно-тренувального комплексу Львівського державного університету фізкультури «СКІФ» (м. Львів, вул. Черемшини, 17), має новий фехтувальний зал, сучасні доріжки для заняття фехтуванням, а також низку спеціальних тренажерів для розвитку майстерності спортсменів.

На відкритті нового фехтувального залу до спортсменів та гостей звернулися голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євген Баженков, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Анатолій Ігнатович, начальник управління з фізичного виховання та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер, президент Львівської обласної федерації фехтування Василь Бусол, президент обласного спортивного товариства «Спартак» Віктор Первачук.

Після урочистого перерізання стрічки та освячення спортивної споруди, перед присутніми виступили актори театру спорту, а юні фехтувальники у двобої продемонстрували свою майстерність. Першими ж на фехтувальній доріжці схрестили рапіри чемпіонка світу з фехтування, учасниця Олімпійських ігор у Афінах Анфіса Почкалова та голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Євген Баженков.

 

У новому спеціалізованому залі тренуватимуться збірна України, діти-початківці, а також студенти-спортсмени вищих навчальних закладів Львівської області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *