На Олімпіаді з трудового навчання змагалися дев'ятикласники - seТретій обласний етап п’ятої Олімпіади з трудового навчання серед учнів 9-х класів спеціальних шкіл-інтернатів відбувся на базі Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 19 квітня 2013 року.

В олімпіаді взяли участь учні з 14 навчальних закладів області, які стали переможцями на попередньому відборі.

Змагання складалося з двох турів (теоретичного і практичного) та проводилося за 8 профілями навчання: столярна справа, штукатурно-малярна справа, швейна справа, вишивка, шевська справа, молодший обслуговуючий персонал, слюсарна справа та сільськогосподарська праця.

Учасникам олімпіади дали можливість продемонструвати вміння працювати на професійному рівні з ручним та механічним обладнанням шкільних майстерень, творчо підходити до проектування та художнього оздоблення виробів.

Переможцями обласного етапу V Олімпіади з трудового навчання серед учнів 9-х класів спеціальних шкіл-інтернатів стали: 

Денис Кодрян, учень Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – столярна справа); 

Наталія Заєць, учениця Староприлуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – швейна справа); 

Олена Швець, учениця Вінницького навчально-виховного комплексу: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (профіль – вишивка); 

Петро Максимчук, учень Котюжанівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – слюсарна справа); 

Дмитро Гаврилюк, учень Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – молодший обслуговуючий персонал); 

Андрій Сафроненко, учень Прибузької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – штукатурно-малярна справа); 

В’ячеслав Назаров, учень Котюжанівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – шевська справа); 

Станіслав Первушин, учень Радянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (профіль – сільськогосподарська праця). 

Змагання започатковані у 2008 році Управлінням освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації і проводяться з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого та трудового потенціалу дітей з особливими потребами, які виховуються у школах-інтернатах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *