Держава профінансує літній відпочинок дітей-сиріт - відпочЦього року на Буковині оздоровленням та відпочинком буде охоплено 56 тисяч дітей, що складає 61% від загальної кількості контингенту учнів.

Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Довганич. «Основне завдання, яке ставиться президентом, – збереження та відновлення здоров’я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», – сказав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За його словами, в цьому році планується охопити оздоровленням не менше 55% буковинських школярів, у тому числі 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківськогопіклування, 70% дітей із малозабезпечених сімей. Він додав, що з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити понад 19,7 млн. гривень. З метою якісної підготовки, вчасного початку оздоровчого періоду та визначення об’єму підготовчих робіт з 4 травня розпочато перевірку готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період.

Цього року в області з 1 по 10 червня планують розпочати роботу 432 (у 2011 році – 415) заклади оздоровлення та відпочинку, з яких 14 – стаціонарних, 394 – пришкільних таборів, 11 наметових та 13 – праці та відпочинку. Як відзначив Олександр Довганич, з 2008 року стан матеріально-технічної бази таборів суттєво покращено. Пільгова ціна у закладах оздоровлення та відпочинку залишатиметься на рівні минулого року і коливатиметься від 65 до 100 гривень, а в таборі «Буковинське Орлятко» вона навіть зменшилась на 10 гривень.

 У той же час у Полтавській області охоплять відпочинком і оздоровленням 75 тис. 511 дітей, що складає 58,2% від загальної чисельності дітей шкільного віку. Це на 2,2% більше, ніж у минулому році.

Про це повідомила начальник відділу у справах сім’ї і молоді Полтавської ОДА Наталія Шкоденко.

Також, за її словами, цього року  охоплять відпочинком та оздоровленням 54 тисячі дітей пільгових категорій. У першу чергу забезпечать оздоровленням дітей-сиріт (на 98%) та дітей з багатодітних, малозабезпечених родин (на 72%).

Загальна мережа таборів на Полтавщині складає 996 дитячих закладів різних типів і форм власності. З них 958 – з денним перебуванням  (пришкільні та за місцем проживання дітей).

За матеріалами Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *