Посол Швейцарії прочитав лекцію в Юридичній академії України імені Ярослава Мудрого - posolВідбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіана Шьоненберга з ректором Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Василем Тацієм та проректором В’ячеславом Комаровим.

Ректор Василь Тацій ознайомив гостя з науковими здобутками та пропозиціями науковців і студентів університету. Крістіан Шьоненбергер повідомив, що контакти між Україною та Швейцарією як на рівні державних структур, так і на рівні відносин простих громадян, постійно зміцнюються, окреслив низку важливих аспектів, які слід враховувати на шляху європейської інтеграції, і які могли б бути цікавими і корисними для України. Наприкінці зустрічі Крістіан Шьоненбергер зробив запис у книзі почесних гостей Університету.

Також Посол прочитав лекцію «Відносини між Швейцарією та Україною. Особливості політичної системи Швейцарії» для студентів і викладачів.

Крістіан Шьоненбергер розпочав лекцію перед студентами і викладачами з короткого історичного огляду починаючи з 1648 року, коли Швейцарія отримала незалежність від Римської Імперії. На прикладі процесів, що відбувалися в Швейцарії протягом століть, він показав, наскільки продуктивними і ефективними можуть бути реформи, якщо зрозумілими є їхні мета та інструменти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *