Сьогодні українці спостерігатимуть перше місячне затемнення - LUNAПерше затемнення 2013 року буде частковим місячним затемненням. Воно відбудеться 25 квітня 2013 року в четвер о 23:07 за київським часом. На жаль, мала максимальна фаза робить це затемнення малопривабливим для спостережень, адже максимальна фаза занурення Місяця в земну тінь становитиме 2 %. Добре буде помітно потемніння більшої частини північного краю місячного диска.

Повністю затемнення зможуть побачити жителі Східної Європи, здебільшого африканського континенту, Азії та західної Австралії. Жителі Сибіру, Далекого Сходу, східної Австралії зможуть побачити початок і середину затемнення, проте Місяць зайде ще до закінчення затемнення. Жителі Південної Америки, західної Європи, західної Африки зможуть побачити середину і завершення затемнення, оскільки Місяць зійде вже після початку затемнення.

В Україні та Києві Місяць зійде о 20:00 за київським часом, тому всі охочі зможуть побачити затемнення, максимальна фаза якого настане о 23:07 за київським часом.

Тривалість тіньового затемнення складе всього майже 16 хвилин. Примітно те, що це друге найкоротший часткове місячне затемнення в 21 столітті.

Згідно з астрологічними даними, місячне затемнення відбудеться в 5 ° 46 ‘знака Скорпіона. Якщо з астрономічної точки зору це місячне затемнення не представляє великого інтересу, то з астрологічної воно – дуже цікаве. Місяць перебуватиме в 5°46’ знака Скорпіона, в 3° від Сатурна, між двома зірками – Принцепс і Кхамбаліей.

Таке розташування планет, Сонця і Місяця під час часткового місячного затемнення вказує на те, що буде проведено перевірка системи цінностей не тільки окремо взятої людини, а й суспільства і всього людства в цілому. Причиною всіх обставин і вчинків буде духовний стан людини, суспільства і всього людства. У тих регіонах, де у людей буде слабка духовність, там буде слабке псі-поле, що викличе природні аномалії – землетрус, виверження вулкана, зміну клімату. Ці аномалії можуть відбуватись до і після затемнення.

За матеріалами Астровесник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Сьогодні українці спостерігатимуть перше місячне затемнення”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *