Київ - столиця короткометражних фільмів - KINOУ столиці стартував II Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів. На заході буде представлена найширша в Україні панорама актуального короткометражного кіно з усіх континентів.

Цьогорічний фестиваль буде значно масштабнішим за перший. За п’ять фестивальних днів українські глядачі матимуть змогу побачити на великому екрані близько двох сотень короткометражних фільмів. На розгляд відбіркової комісії було подано близько 1200 фільмів із понад 80-ти країн, з яких і формувалася програма фестивалю.

КМФКФ розвиває національну і міжнародну платформу короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це національне та міжнародне місце зустрічі кіношників, джерело натхнення та нових знань для професіоналів, студентів та цінителів кіно. КМФКФ – це осередок для розвитку талантів та популяризації кінематографу, як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.

«Близько 200 стрічок, розділених у тематичні блоки, будуть продемонстровані під час фестивалю. Окрім конкурсної програми, глядачі зможуть насолодитися великою кількістю поза конкурсних тематичних показів, ретроспектив та спеціальних проектів. Український короткий метр у цьому році під особливим прицілом: у рамках фестивалю буде широко представлене національне кінонадбання різних періодів та епох, починаючи від класики короткого метра і закінчуючи авангардними проектами. Під час фестивалю працюватиме міжнародне журі, яке і обере основних переможців фестивалю. Зважаючи на все більшу зацікавленість до короткого метра з боку глядачів, ми очікуємо, що цьогорічний фестиваль збере близько 14 000 шанувальників кіно», – говорить директор Київського фестивалю короткометражних фільмів Кирило Марікуца.

У рамках фестивалю діятиме кіно-школа, в якій переважно закордонні кінематографісти будуть структуровано ділитися з українськими колегами своїм досвідом.

Основною локацією фестивалю стане арт-хаус кінотеатр «Кінопанорама». Паралельно в науково-розважальному комплексі «Atmosferа 360» ітиме вечірня програма фестивалю, в рамках якої демонструватиметься ряд спеціальних блоків фестивалю. Кіношкола розміститься в креативному просторі «Часопис».

За матеріалами Кінопанорама

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *