Виноград запобігає розладу обміну речовин - vinogradСпоживання винограду допомагає захистити від ушкоджень органи, пов’язані з розвитком метаболічного синдрому. Про це повідомляється в звіті співробітників Університету системи охорони здоров’я Мічигану, представленому на конференції з експериментальної біології в Бостоні.

За словами вчених, такий позитивний вплив пов’язаний з природним компонентом винограду – поліфенолом. Керівник дослідження Мітчелл Сеймур вивчив ефект дієти з високим вмістом жирів (“американська дієта”) як з додаванням винограду, так і без нього – на серце, печінку, нирки, жирову тканину схильних до ожиріння щурів. Протягом 90 днів їх годували сумішшю різних сортів виноградних ягід у вигляді порошку.

Результати експерименту показали, що за дотримання виноградної дієти протягом трьох місяців значно знижується рівень маркерів запалення в усьому організмі, але найбільше змін відбулося в печінці і черевній жировій тканині. Споживання винограду також знизило масу печінки, нирок і черевного жиру. До того ж збільшилася концентрація маркерів антиоксидантного захисту, особливо в печінці та нирках.

Метаболічний синдром – це кластер факторів, асоційованих з підвищеним артеріальним тиском, високим рівнем цукру в крові, низькою концентрацією хорошого холестерину і надлишком тригліцеридів. Цей синдром значно збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, інсульту і діабету.

“Наше дослідження показує, що виноградна дієта грає важливу роль у захисті від метаболічного синдрому. Як запалення, так і окислювальний стрес впливають на прогресування серцево-судинних захворювань і дисфункцію органів при діабеті другого типу. Споживання винограду впливає на обидва компоненти, тож це відкриття вельми перспективне”, – коментує М. Сеймур.

За матеріалами РБК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *