Костянтин Грищенко провів інтерактивний відкритий урок - uf25 квітня Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав Київську спеціалізовану школу №155, в якій провів інтерактивний відкритий урок з учнями на тему «Вища освіта – свідомий вибір».

Відкритий урок відбувався в он-лайн режимі через мережу Інтернет. Спеціальні веб-камери було встановлено у школах, ліцеях та гімназіях 9 українських міст – Київ (школа №155), Дніпропетровськ (ліцей інформаційних технологій), Донецьк (ліцей-інтернат «Ерудит»), Запоріжжя (гімназія № 31), Львів (Львівський фізико-математичний ліцей), Одеса (Овідіопольський навчально-виховний комплекс), Сімферополь (школа №31), Харків (Обласна спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість») та Чернівці (гімназія № 7).

«Важко передати ті емоції, які зараз відчуваю, перебуваючи в стінах рідної школи. Тут я отримав безцінні знання, навички та життєвий досвід, який досі допомагає мені. Для мене велике задоволення отримати сьогодні можливість поспілкуватися із школярами з різних міст України. І поговорити я сьогодні хотів якраз про свідомий вибір вищої освіти, а з ним і життєвого шляху», – зазначив К. Грищенко на початку уроку. 

Спілкуючись із школярами, Віце-прем’єр-міністр поділився своїм досвідом навчання у київській спеціалізованій школі №155. «Свого часу в старших класах в мене сформувалася стійка мрія стати дипломатом. Тому у випускних класах я свідомо налягав на поглиблене вивчення англійської мови та історії – предметів, які мали першочергове значення для вступу до профільного вищого навчального закладу і володіння якими було для мене опорою всі роки протягом всіх років роботи на зовнішньополітичному напрямі. Що стало важливим чинником у моїй кар’єрі – це намагання планувати своє життя на перспективу», – підкреслив К. Грищенко.

Окрім того, Віце-прем’єр дав декілька порад учням при виборі вищої освіти. «Моя порада вам: чітко окреслити для себе пріоритетні дисципліни. І виходячи з того, які предмети для вас є цікавішими і до яких з них у вас кращі здібності, обирати і профіль вищої освіти. Причому, відразу хочу підкреслити, володіння хоча б англійською в сучасних умовах є необхідністю для всіх, навіть якщо хтось з вас хоче стати лікарем, програмістом або інженером», – сказав К. Грищенко.

Під час відкритого уроку Віце-прем’єр-міністр України відповів на питання учнів з 9 міст України.

Відеозапис он-лайн уроку: http://www.dekom.com.ua/openlesson2013

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *