Інтернет-шабашка допоможе студентам знайти роботу - s1Студент четвертого курсу Придніпровської державної академії будівництва і архітектури Сергій Луденський час від часу десь підробляв. Своїм досвідом пошуку підходящої роботи хлопець ділився на сторінці у соціальній мережі, де й створив відповідну групу. Згодом вирішив, що потрібен окремий сайт. Так і народилася інтернет-біржа праці для молоді — Shabashka.dp.

«Я завжди шукав собі підробіток і намагався допомогти друзям і знайомим. Поступово дійшов висновку, що молоді потрібен портал, на якому можна було б легко знайти для себе роботу, — розповідає Сергій. — Частіше обирають підробіток у другій половині дня чи з вільним графіком. Мають попит і вакансії, що не потребують досвіду роботи».

Як правило, студентам пропонують будівельні роботи, підробіток промоутером чи набирання тексту. За день можна заробити від 50 до 250 гривень залежно від витраченого часу. В групі, створеній Сергієм Луденським, щоденно з’являється близько 5 нових пропозицій.

Щоб допомогти передплатникам групи, яких уже понад тисяча, хлопець шукає вакансії всюди, намагається привернути увагу роботодавців. Також є база даних резюме тих, хто шукає підробіток.

«Є роботодавці, які самі викладають вакансії і знаходять працівників буквально за лічені хвилини. Однак попит нині перевищує пропозиції, — зауважує Сергій. — Отож я і створив сайт, що, сподіваюся, в майбутньому вийде на загальнодержавний рівень».

 

За матеріалами  ukurier.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *