Шановні творці та працівники сфери інтелектуальної Щиро вітаю вас з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності!

власності!

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто створює та примножує наш інтелектуальний потенціал. Це вчені й науковці, винахідники й раціоналізатори, носії української передової технічної думки та культурних надбань. Їхні новітні погляди завжди змінюють нашу дійсність на краще і саме такі люди по праву вважаються справжнім скарбом української нації. Виростаючи на плідній ниві української освіти та вітчизняної науки, саме вони створюють умови для технічного й культурного прориву нашої держави у світову спільноту. Наш святий обов’язок – захищати цей скарб і створювати всі умови для того, щоб генії української думки мали можливість творити та відчувати надійну підтримку з боку держави.

За роки незалежності державна система правової охорони інтелектуальної власності України пройшла чималий шлях і сьогодні постає у вигляді великого та надійного бастіону, що стоїть на варті інтересів людей, які займаються винахідницькою, технічною й іншими видами творчості.

У цей знаменний день хочеться побажати, щоб високі стандарти праці Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України й надалі служили на користь розробників, сприяли розвитку промисловості, упровадженню високих технологій на українських виробництвах. Водночас визнання високих стандартів праці міжнародними галузевими організаціями відкриває українській технічній і науковій думці прямий шлях на світову арену, створює кардинально нове підґрунтя для діалогу з європейськими та світовими партнерами.

Бажаю творцям і працівникам сфери інтелектуальної власності натхнення, успіхів у творчому пошуку нових ідей та радості від вашої праці. Нехай усе нове та корисне, створене талановитими українцями, примножується, приносить добробут в оселі українських громадян! Зі святом вас!

З повагою,

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *