Браслет підзарядить мобільник навіть на ходу - TsirTechТі, хто часто користується зовнішнім акумулятором для підживлення гаджетів, можуть завжди брати його з собою. Адже додаткова батарея TsirTech виконана у вигляді браслета і не займатиме місця в кишені або багажі. А завдяки стандартному літій-полімерному акумулятору гаджет здатний заряджати буквально будь-який електронний пристрій.

Ємність вбудованого в TsirTech акумулятора становить 1500 мАг. Цього достатньо для однієї повної зарядки середнього смартфона і декількох пристроїв – плеєрів, диктофонів та іншої маленької електроніки. Звичайно, це значно менше, ніж у інших зовнішніх акумуляторів, але зате TsirTech зручно брати з собою: він не займає місця в кишені або рюкзаку. А завдяки тому, що це браслет, підзаряджати гаджети зручно навіть на ходу.

Дизайн новинки являє собою гумову стрічку з сегментами, в які вшиті акумулятори. Вони під’єднані до центрального керуючого блоку, що має чотири світлодіоди для сигналізації про рівень заряду. Поповнювати енергією акумулятор можна через microUSB від комп’ютера або сумісного зарядного пристрою.

Придбати TsirTech Wrist Band Charger можна вже зараз за ціною в $ 30.

За матеріалами MTS Today

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *