Днями волонтери Студентської Соціальної Служби для Молоді Житомирського державного університету імені Івана Франка завітали із майстер-класом у Реабілітаційний центр для дітей-інвалідів Житомирської міської ради. 

На занятті студенти разом з дітками виготовляли чарівні подарункові будиночки. По завершенні майстер-класу всі отримали задоволення від роботи, а в чарівних будиночках тепер будуть зберігатися найцінніші речі дітей. 

Нагадаємо, що майстер-клас є одним із запланованих заходів за ініціативи волонтерів та СССМ ЖДУ імені І. Франка. У травні планують відвідати обласну дитячу лікарню у с. Станишівка, Житомирського району. 

«Студенти СССМ ЖДУ імені І. Франка вкотре доводять, що волонтерства можна і треба вчитися. Волонтерство не лише змінює їх життя, а й допомагає краще зрозуміти чого вони самі прагнуть досягти у житті загалом, і у професійному плані зокрема. А це вже значний крок на шляху до того, чим є самореалізація», – коментує черговий добродійний крок франківців ректор ЖДУ імені І. Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *