Херсонщина читає Олеся Гончара, або як привернути увагу молоді до класики - fy24 квітня 2013 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара пройшло нагородження переможців акції «Херсонщина читає Олеся Гончара», проведена з метою активізації престижу читання серед молоді, пробудження інтересу до української класичної літератури та з нагоди 95-річчя від дня народження письменника. Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Віктор Меренков привітав переможців акції, а також отримав подяку від управління культури Херсонської обласної державної адміністрації за допомогу в організації акції. 

До заходу активно долучилися загальноосвітні заклади Херсонщини, а саме: школи Білозерського, Голопристаньського, Новотроїцького районів, міст Херсону та Нової Каховки. В акції також взяли участь: Сиваська спеціальна школа-інтернат, Цюрупинський дитячий будинок, Високопільська спеціалізована школа-інтернат “Обдарованість”, Генічеська санаторна школа-інтернат, комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради; Херсонська загальноосвітня школа-інтернат імені Т. Шевченка, Херсонська спеціальна школа-інтернат, Цюрупинська спеціальна школа. В цих навчальних закладах читалися та обговорювалися твори Олеся Гончара. В школах проведені літературні вечори, на яких присутнім демонструвалися відеофільми про життя і творчість українського письменника. 

В акції взяли участь більше 20 тисяч учнів. За активну участь в акції управління культури відзначило Подякою Високопільську спеціалізовану школу-інтернат “Обдарованість”, Станіславську загальноосвітню школу. Дипломом учасника акції та книжками-подарунками Станіславську загальноосвітню школу також відзначило Херсонське обласне бібліотечне товариство.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *