Шотландські вчені, хірурги і дизайнери розробили нову методику викладання анатомії. На зміну нудотному зубрінню з переглядом  атласів анатомії людини прийшли реалістичні 3D-моделі.
Шотландські професори, котрі навчають майбутніх лікарів, вирішили створити інноваційний посібник, що наочно продемонструє будову людської голови: її скелет, м’язи, нерви і залози.

З цією метою фахівці школи дизайну і мистецтва, розташованої в Глазго, зісканували кілька людських голів, створивши  першу 3D-модель.

Потім до дизайнерів долучилися вчені та хірурги, які запропонували провести лазерне сканування померлого. Ця процедура дала змогу розробникам нової методики зібрати найбільш точну інформацію.

Так шотландським творцям вдалося втілити сміливий проект у життя і полегшити навчання тисячам студентів.

“Наша розробка зробить революцію в підготовці медичних працівників, що призведе до підвищення безпеки пацієнтів. Нова програма працює як з клавіатурою і мишкою, так і з ігровим контролером, тобто студенти зможуть “підлетіти” до черепа і розглянути його з усіх сторін “, – розповідає професор Пол Андерсон.

За відомостями західних джерел, команда вчених, хірургів і дизайнерів також створила стоматологічний інтерактивний тренажер для ін’єкцій, який дасть змогу учням побачити, що відбувається з пацієнтом, що перебуває під дією місцевої анестезії.

Нова програма буде представлена студентам університетів, розташованих у містах Глазго, Данді і Інвернесі. Наступними, хто ознайомиться з унікальним методом, стануть майбутні медики з міст Дамфріс і Абердін.

Варто зазначити, що нову методику навчання, засновану на 3D-моделі людської голови, представляв прем’єр-міністр Шотландії і лідер національної партії Олександр Елліот Андерсон Салмонд.

“Я радий бути  при запуску нового проекту, що за допомогою віртуальної реальності дасть студентам можливість поглибити знання про анатомію людини, а також поліпшити свої навички. Щодо 3D-візуалізації, Шотландія є справжнім лідером “, – заявив присутнім на урочистому заході Алекс Салмонд.

За матеріалами fedpost.ru

Студенти-медики вивчатимуть анатомію на 3D моделях - 3d modeliСтуденти-медики вивчатимуть анатомію на 3D моделях - 3d modeli2Студенти-медики вивчатимуть анатомію на 3D моделях - 3d

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *