Більшість білок лазить по деревах або шастає по траві в пошуках ласого шматочка, а  їхня родичка концентрується на культурних заходах.
У 2011 році маленький гризун, який залишив житло на дереві, потрапив до лап  безпритульного кота. На щастя, це помітила жителька штату Луїзіана Шила Мутон і кинулася на допомогу нещасній жертві.

Американці вдалось урятувати і виходити білку, але зустріч з хижачкою не минула для тварини безслідно – пухнасте звірятко залишилось інвалідом. Шила намагалася розважити свого вихованця на кличку Вінкель: жінка часто брала гризуна на руки, пропонуючи шматочки горіхів і фруктів.

Проте депресія безпорадної білки, що потрапила чуже середовище, продовжувала прогресувати. Тоді господиня спробувала розвіяти тугу тваринки іншим способом – Шила запропонувала своїй улюблениці помалювати.

“Коли маленьке звірятко з’явилося в нашому будинку, я постаралася позбавити  його переживань і взяла в майстерню. Я дала білці папір, пензлик і фарби, вирішила, що предмети стануть новою забавкою. Але Вінкель поставилася до гри з усією серйозністю: вона почала водити пензликом по аркушу та спостерігати за намальованими лініями”, – з усмішкою згадує Мутон.

Незабаром талановита білка стала створювати власні картини, що сподобалися  багатьом користувачам соціальних мереж. Тож Шила зважилася виставити твори Вінкель на міжнародному інтернет-аукціоні eBay.

Дивно, але картини гризуна знайшли своїх покупців. Як зазначає західний сайт, господиня талановитої білки передає всі виручені кошти на благодійність.

“Я вважаю, що білка показує свою сутність за допомогою живопису. Вінкель дуже любить жовтий колір, тому її творіння носять сонячний характер. Перед тим, як взятися за  малювання, вона любить задумливо пожувати кінчик пензлика”, – жартує наставниця чотирилапої “художниці “.

Вільний від малювання час гризун присвячує численним віртуальним друзям, що стежать за успіхами “майстра” в соціальних мережах. Справа в тому, що у Вінкель є свої акаунти на Facebook, YouTube і Twitter.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *