Студентський детектив "Таємнича голова" - golТренер з веслування  коледжу Маріст Метт Лавін на світанку приїхав зі своїми підопічними на тренування на річку Гудзон. З першими променями сонця він помітив, як на воді погойдується якийсь величезний предмет.
Веслярі, недовго думаючи, стрибнули в човен і попливли довідатися, що ж це таке. Коли вони підібралися ближче, то побачили, що це зроблена з легкого об’ємного матеріалу полістиролу гігантська голова, вкрита скловолокном, схожа на голову кам’яної статуї в стилі античних скульптур Стародавньої Греції та Риму.

«Мені це одразу нагадало сцену з якогось похмурого футуристичного фільму. Мені спочатку навіть здалося, що це голова Статуї Свободи. Схоже на момент з «Планети мавп», де пілот, потерпілого аварію космічного корабля, на безлюдному березі бачить, як стирчить з піску верхівка Статуї Свободи. Я прямо відчув себе героєм такої антиутопії. Особливо, враховуючи, що голова мала вигляд точно, як після катастрофи – побита водою і часом», – описує свої враження тренер.

Хоча, цілком очевидно, що голова не є антикваріатом або історичною цінністю, її походження, тим не менш залишається загадкою. Лавін сказав, що, швидше за все, її принесло сюди течією. Але, втім, це не факт. Гудзон отримав від місцевих аборигенів прізвисько «річка, яка тече в обох напрямках» за її північні і південні приливні гирла, так що голова могла потрапити сюди, звідки завгодно.

«Це таємниця, яку ми намагаємося розкрити», – сказав журналістам представник коледжу Грег Кеннон. І він, і Метт  припускають, що така голова могла прикрашати, наприклад, колону в якомусь театрі. Але в них все ще немає жодної версії про те, як двометрова голова могла непомітно відокремитися, впасти в річку і проплисти по ній, як вважають, не одну милю.

Про тренування того ранку команді довелося забути, але попрацювати веслами їм все-таки довелося. Спільними зусиллями десяти веслувальникам вдалося доставити гігантську голову до причалу для човнів, що закріплений за коледжем. Після цього вони зробили кілька фотографій зі своєю знахідкою і розповіли про неї журналістам, сподіваючись, що хтось побачить її і, нарешті, зможе пролити світло у справі про таємничу голову.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *