Зломника iPhone і iPad взяли на роботу в Google - JailbreakMeНіколас Аллегра (Nicholas Allegra), який прославився як творець інструменту JailbreakMe для злому iPhone та iPad, відправиться на стажування в компанію Google.

Про стажування Аллегра, який використовує в Мережі псевдонім Comex, розповів в твіттері. Він уточнив, що розпочне роботу в Google «через кілька тижнів» і що його обов’язки не будуть пов’язані з операційною системою Android. Comex також додав, що йому «Androidнтподобається не настільки, щоб зламувати її».

З осені 2011 до осені 2012 року Аллегра стажувався в Apple. За його словами, піти з компанії йому довелося через те, що він вчасно не відповів на лист від керівництва з пропозицією продовжити контракт.

Аллегра з 2007 по 2011 рік випустив серію інструментів для «джейлбрейка» iPhone, iPad та iPod touch. Успішно проведений «джейлбрейк» дає можливість встановлювати на пристрій додатки не з магазину App Store. Дизайнер також створив ПЗ для злому ігрової консолі Nintendo Wii.

Comex представив JailbreakMe 3 – останній за рахунком інструмент у серії – у віці 19 років. У цей час він навчався в Університеті Брауна. У JailbreakMe 3 «злом» здійснювався через уразливість в браузері Safari. Інструмент призначався для iOS 4.3-4.3.3. За місяць JailbreakMe 3 завантажили більше двох мільйонів людей.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *