У Вінницькій області відбувся турнір юних психологів - ifПід девізом «Впусти психологію у своє серце» відбувся турнір юних психологів в Могилів-Подільському районі 23 квітня 2013 року. Захід проводився відділом освіти районної державної адміністрації та районним методичним кабінетом в рамках святкування Всеукраїнського Дня психолога.

Метою заходу стало залучення учнів до інтелектуально-творчої діяльності в області психології, сприяння обміну досвідом школярів та визначення творчого потенціалу дітей та їхніх лідерських якостей.

Участь у змаганнях взяли учні 8 – 10 класів Вендичанської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, Озаринецької СЗШ І – ІІІ ступенів, Серебрійської СЗШ І – ІІІ ступенів, Немійської ЗОШ І – ІІ ступенів та Бронницької СЗШ І – ІІ ступенів.

Турнір складався з 6 етапів: «Презентація-візитка команд», «Поясни притчу», «Кросворд», «Типи темпераменту», «Бліц», «Колаж – Весна в твоєму серці», які дали можливість учасникам показати знання з психології, логічне мислення, ораторську майстерність та артистизм.

Перше місце серед юних психологів виборола команда «Подоляни» Озаринецької СЗШ І – ІІІ ступенів (практичний психолог Павлина Гнатик), друге місце посіла команда «Всесвіт» Немійської ЗОШ І – ІІ ступенів (практичний психолог Лариса Мазур) та третє місце здобула команда «ВІТАБ» Бронницької СЗШ І – ІІ ступенів (практичний психолог Тетяна Нечитайло).

Призери турніру відзначені грамотами відділу освіти районної державної адміністрації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *