Юні техніки з Чернігівщини гідно представили свої роботи на виставці-презентації «Діти винахідники» - dl

22 квітня в Києві у конференц-залі готелю «Русь» у рамках проведення в Україні Року дитячої творчості та з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності пройшла виставка-презентація науково-технічної творчості «Діти-винахідники».

Організаторами заходу виступили Інститут обдарованої дитини Національної академії наук України спільно з Державною службою інтелектуальної власності України та Центром інноватики та патентно-інформаційних послуг.

Радісною звісткою для вихованців і педагогічних працівників Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді стало персональне запрошення від організаторів взяти участь та представити свої роботи на виставці-презентації.

«Трек для автотрасових моделей» з гордістю демонстрували кандидати в майстри спорту України Олександр Бендо і Максим Харченко, а чемпіон України з ракетомодельного спорту Владислав Смолянко розповідав про класи моделей ракет та продемонстрував установку для їх запуску. Все це діти виготовили разом зі своїми наставниками Костянтином Одненком та Віталієм Смолянком.

Багаторазовий призер обласних виставок Віталій Кондратенко провів майстер-клас з виготовлення виробів із глини на гончарному крузі, який зробив керівник студії кераміки «Ромарія» Роман Степаненко.

Ознайомитися з експозицією виставки «Діти-винахідники» та привітати юних техніків завітав віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року» нагороджено дипломами та пам’ятними подарунками.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *