П'ятирічний геній розвинув свій IQ на горщику - malchП’ятирічний Гус Дорман проявив свої неабиякі здібності у віці півтора років. Сидячи на горщику, він брав все, що попадалося йому під руку – газети, батькові журнали – і читав. Побачивши це, батько Роберт почав підкладати в стопку “чтива” дитини періодичну таблицю хімічних елементів і географічні карти. Результат був миттєвим: через деякий час хлопчик знав напам’ять всі хімічні елементи, розташування країн на карті світу та їх столиці. “Інколи ми з ним сперечаємося, наприклад, яка столиця в штату Аляска”, – дивується батько, який зазвичай програє подібні суперечки.

Батьки Гуса відзначають, що до останнього моменту не усвідомлювали, як їм поталанило з сином, оскільки були упевнені, що так поводяться всі діти. Очі їм відкрили друзі, разом з дітьми яких вони разом пішли в похід, коли маленькому вундеркіндові були ще чотири роки.

“Гус прочитав напис на одязі нашого друга. І вони були здивовані, оскільки їх п’ятирічна донька навіть не знала алфавіту”, – згадує Дорман.

Недавно Дормани вирішили протестувати своє чадо на рівень інтелекту. Виконавши тест Стенфорд-Біне, він правильно відповів на 99% питань, набравши 147 балів.

За матеріалами  korzonews.info  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *