Державна дитяча інженерна академія «оселиться» у Києві на вул. Саратовській, 20. Кабінет Міністрів України  14 травня схвалив розпорядження про передачу в державну власність нерухомого майна, де розміститься цей заклад.

Уряд  прийняв пропозицію МОНмолодьспорту та Київської міської ради щодо передачі  шести будівель і споруд по вул. Саратовській, 20 у столиці у державну власність з віднесенням їх до сфери управління міністерства для утворення Державної дитячої інженерної академії. Серед приміщень, де «пропишеться» академія – навчальний та спальний корпуси, майстерні, харчоблок.

На сьогодні  в Україні немає жодного державного загальноосвітнього навчального закладу для розвитку обдарованих учнів, які мають нахил до технічної творчості, винахідництва та раціоналізаторства. Утворення у м. Києві державної дитячої інженерної академії як загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів створить умови для підвищення в молоді інтересу до інженерних професій, дасть можливість відібрати на навчання талановитих учнів.

Уже 1 вересня 2012 року в навчальному закладі планується відкрити чотири класи – по два п’ятих та шостих, де навчатимуться 120 учнів. Загалом очікується, що в академії одночасно навчатимуться 400 дітей.

За матеріалами Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу