Учитель, рибалка, археолог... 33 професії за 33 тижні - igУчитель, рибалка, археолог... 33 професії за 33 тижні - ojУчитель, рибалка, археолог... 33 професії за 33 тижні - ugМенш ніж за місяць попрацювати вчителем фламенко в Іспанії, рибалкою на Мальті, туроператором на Кіпрі, археологом у Греції, радіо-діджеєм у Бельгії, барменом в ірландському пабі… Тепер 25-річний француз з німецьким корінням Ян Лахнер, який колись навчався на інженера-аеронавта, цілий тиждень буде чистити акулячі акваріуми в британському місті Норфолк у рамках своєї самопроголошеної місії. Справа в тому, що Лахнер поставив собі за мету стати працівником 33 найтиповіших галузей у 33 містах світу протягом 33 тижнів.

“Я організував собі цей проект після того, як тісно поспілкувався з кількома людьми, які все життя працювали в одній компанії, – розповідає він. – Мені страшенно захотілося дізнатися, чим ще я міг би займатися, крім аеронавтики”.

Наш герой уже витратив на свої подорожі понад $ 10 000. За планом він ще має опанувати фах пивовара в Чехії, шоколатьє в Бельгії, а також саджати тюльпани в Голландії та поприбирати за тваринами у зоопарку в Естонії. Все це він робитиме, зовсім не маючи досвіду. В такий спосіб Лахнер сподівається пізнати культуру європейських сусідів своєї країни і зрозуміти народ кожної країни.

По закінченні всіх цих пригод він планує написати книгу, в якій розповість людям про свій незабутній досвід.

За матеріалами сайту Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *