Сіамські близнюки Еббі та Бріттані Хензел працюють учительками - Сіамські близнюки Еббі та Бріттані Хензел ведуть активний спосіб життя, незважаючи на будову свого тіла. Вони закінчили університет і отримали роботу в школі, але при цьому отримують одну зарплату. Втім, сестри не ображаються.

“Рішення адміністрації навчального закладу цілком логічне, адже ми виконуємо роботу однієї людини. Можливо, пізніше, коли ми набудемо досвіду і зможемо викладати двома різними способами. Наприклад, одна з нас навчатиме школярів, а інша відповідатиме на їхні  запитання – це вже робота двох осіб”, – цитує Бріттані Російська служба Бі-бі-сі, передає Укрінформ.

Директор школи також не шкодує про рішення взяти на роботу незвичайних викладачів.

“Вони – зразки наслідування для дітей, бо наші педагоги вміють долати труднощі та ведуть активне життя 23-річних дівчат. Якщо вони ставлять перед собою мету, то обов’язково досягають її”, – каже Пол Гуд.

У Еббі та Бріттані  два серця, дві пари легенів, але спільні печінка, сечовий міхур, кишечник, органи репродуктивної системи та грудна клітка. Дівчатам  рано довелося зрозуміти, що все життя  їм доведеться шукати компроміси. Перше, що мали освоювати сіамські близнюки, був процес пересування, оскільки їх зріст був різним: Еббі (1,57 м) була вища за Бріттані (1,47 м). Дівчата з різною довжиною ніг зберігають рівновагу завдяки тому, що Бріттані ходить навшпиньки.

Навчання в університеті також завдало американкам немало клопоту, адже Еббі були цікаві математика та наука, тоді як її близнючка вподобала художні заняття. Але сестри все-таки вирішили стати вчителями початкових класів із поглибленим вивченням математики.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *