На зустріч з абітурієнтами до Черкаської філії Київського університету культури і мистецтв приїхав ректор Михайло Поплавський.

— Зараз у вас відповідальна місія — обрати улюблену професію, а не навчальний заклад, — звернувся до випускників Поплавський. — У нашому університеті — як навчаються, так і відпочивають. На вашому місці, я їхав би в Київ. Щомісяця ми проводимо день іменинника. Ми співпрацюємо з елітним клубом “Крісталл Хол”, де організовуємо тусовку. Печемо торт на 20 кілограмів. У нас такий девіз: “Студента треба любити”.

Михайло Поплавський продиктував номер своєї мобілки абітурієнтам КНУКіМ - ckМихайло Поплавський продиктував номер своєї мобілки абітурієнтам КНУКіМ - jcЗі сцени Михайло Поплавський продиктував номер свого мобільного

 

— Ви тільки вночі не дзвоніть, бо, буває, відірвуться десь і вночі дзвонять: “Поплавський, привіт”. Знаєте, у сім’ї не без таланту, — пожартував ректор. — Кожна людина повинна мати нормальні амбіції. Якщо у вас немає амбіцій — ви варені сосиски. Я у школі погано вчився: мене незлюбила вчителька математики, а потім я її. Психологічно вона мене так забила, що я поїхав у ПТУ. Але постійно хотів довести вчителям, що я можу: коли закінчив Київський інститут культури з червоним дипломом, поїхав до тої вчительки. Тому, на прикладі Поплавського, я кажу: немає поганих учнів — є погані вчителі. До речі, після того, як став ректором, найперше, що зробив — викинув математику як соціальне зло для студентів.

Після року навчання на “відмінно” у філії студента можуть перевести до Київського університету. Цього року відкрили ще три кафедри: “міжнародна економіка”, “міжнародна інформація”, “міжнародне право”.

За матеріалами сайту Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *