У Львові молодь допоможе стареньким підготуватися до Великодня - У Львові до Великодня організовують соціальний проект «Світло в оселі», у межах якого волонтери допоможуть самотнім людям похилого віку прибрати домівки та підготуватися до свят.

«Питання не в тому, щоб прийти і прибрати. Це роблять і соціальні служби. Питання в тому, щоб налагодити зв’язок між молоддю, яка має час та енергію, та старшими самотніми людьми, яким є що розповісти. Адже вони днями сидять удома перед телевізором, упевнені, що  їхнє життя вже минуло. Однак це не так. Ми хочемо показати самотнім людям, що вони потрібні, а волонтерам – що допомогти насправді дуже просто», – повідомили в прес-службі об’єднання.

Проект «Світло в оселі» стартував у травні 2011 року. Проходить він двічі на рік – перед Різдвом і Великоднем. Сотні волонтерів допомагають стареньким немічним львів’янам підготуватись до найбільших свят. Торік до Великодня волонтери «Самопомочі» прибрали півсотні квартир. Цьогоріч планують відвідати вдвічі більше самотніх людей.

  ZAXID.NET 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *