У Джанкої закривають дитсадок через нашестя тарантулів -Прокуратура  планує закрити  дитячий садок у Джанкої, керівництво якого скаржиться на нашестя павуків. Про це повідомила прес-секретар Прокуратури АРК Наталія Бояркіна.

“З великою часткою імовірності дитсадок буде закритий, а відповідні служби боротимуться з цією проблемою”, – сказала Бояркіна.

За її словами, всупереч заявам завідуючої дитсадком офіційно не зареєстровано її звернення ні в СЕС, ні в ДСНС.

Бояркіна зазначила, що прокуратурою організована перевірка інформації про небезпечний вид павуків у дитсадку. За попередньою інформацією, комахи виповзають тільки вночі, на тій частині території дитячого закладу, де не грають діти. Павуки не були ідентифіковані на приналежність до якогось певного виду.

У цей час контролюючий орган  готує  доручення про перевірку території дитсадка на безпеку і необхідність проведення дезинсекційних заходів.

Керівництво дитсадка “Світлячок” у Джанкої заявляло про нашестя тарантулів на території закладу. За словами завідуючої, персонал вимушений сам боротися з цією проблемою, витягуючи павуків з норок за допомогою підвішеного на нитці шматка пластиліну.

Gazeta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *