ДМИТРО ТАБАЧНИК: ПРОБЛЕМИ РОЗВ’ЯЗУВАТИМУТЬСЯ НА ЗАСАДАХ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА - вісті3Галузева угода, підписана 1 березня 2011 року між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Центральним Комітетом Профспілки працівників освіти і науки є одним з основних нормативних документів соціального партнерства. На її підставі забезпечується реалізація досягнутих між МОН та ЦК Профспілки домовленостей про врегулювання професійних, трудових і соціально-економічних інтересів, прав і гарантій працівників освіти та студентства.
Стан виконання Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України та Центральним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2011– 2015 роки було заслухано на VI пленумі ЦК Профспілки 17 квітня 2013 року.
Засідання пленуму вели члени Бюро президії на чолі з головою профспілки Георгієм Трухановим. Стратегічний документ разом обговорювали й соціальні партнери: міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, заступник міністра – керівник апарату Олексій Дніпров, заступник голови Федерації профспілок України Сергій Кондрюк.
З інформацією про стан виконання положень Галузевої угоди виступив голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов. У доповіді чітко окреслено основні напрями соціального діалогу. Георгій Федорович звертав увагу слухачів на важливі акценти переговорного процесу. Зокрема, вказано про спільні домовленості та здобутки, які позитивно позначилися на житті освітянської громади, а також озвучено питання, що потребують додаткового врегулювання. Міністр у своєму виступі зупинився на важливих аспектах реалізації угоди. Так, недопрацьованими є питання пільг для учителів сільської школи, не­узгодженість певних нормативів тощо. «Разом із Профспілкою ми обговорюватимемо проблемні питання і спільно їх вирішуватимемо на засадах соціального партнерства», – наголосив Дмитро Табачник.
Підбиваючи підсумки виступів і дискусій, пленум прий­няв постанову, в основу якої лягли пропозиції щодо врегулювання проблемних питань співпраці та усі аспекти діяльності організаційних ланок Профспілки у зв’язку з цим.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *