На Вінниччині підлітки вдалися до вандалізму на кладовищі - pdУ Вінницькій області троє підлітків 14 – 18 років пошкодили 66 могил на єврейському кладовищі у с. Джурин Шаргородського району. Юних вандалів затримано, повідомляє прес-служба обласної міліції. Про пошкодження могил у міліцію повідомили представники місцевої єврейської громади.

За кілька годин міліціонери знайшли винуватців погрому на цвинтарі. Ними виявилися три жителі села, одному з яких 18 років, двом іншим – по 14. Підлітки зізналися, що, йдучи через кладовище, вирішили випробувати на міцність могильні плити, пошкодивши одну й, увійшовши в азарт, почали трощити інші могили.

Міліція почала розслідування за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу (наруга над могилами). За такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту до шести місяців, чи обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий термін.

Нагадаємо, що на початку року троє чоловіків, які займалися пошуками коштовностей у братській могилі євреїв і кримчаків, розстріляних у роки Другої світової війни в Криму, отримали тюремні терміни.

За матеріалами ukranews.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “На Вінниччині підлітки вдалися до вандалізму на кладовищі”
  1. В большинстве случаев существует прямая связь между воспитанием ребенка в семье и допущенным им правонарушением,ведь недаром народ придумал,что дети это зеркало родителей!

  2. Очень странно, 66 каменных надгробий, 3 подростка, разбили ногами (из новостей по телевизору)? Прибавили конечно, вот и навешают все на дураков. Родителям “повезло”, дармовая работа появилась. Вот так детишки “порадовали” родителей, а то не знали на что деньги потратить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *