Батьки відмовляються вакцинувати дітей від гепатиту Б - emНайчастiше батьки не хочуть вакцинувати дiтей проти гепатиту Б. Попри те, що медики активно закликають вакцинувати дiтей від небезпечних iнфекцiй, чимало батькiв усе-таки вiдмовляються це робити.

“Багато є вiдмов вiд щеплень проти гемофiльної iнфекцiї, бо це вiдносно нове щеплення для нашої країни, – iнформує Наталiя Тiмко, головний епiдемiолог Львiвщини. – На другому мiсцi вiдмови від щеплення проти вiрусного гепатиту Б. На третьому – кiр, краснуха, епiдемiчний паротит”.

Зi слiв лiкаря, за рiк є близько 8 вiдсоткiв таких вiдмов. А це досить багато. Вiдмови вiд щеплень проти гепатиту Б становлять 12 % вiд усiх.

“Дiтей проти цiєї iнфекцiї вакцинують тричi: у перший день життя, в мiсяць i в шiсть мiсяцiв, – зауважує лiкар. – Найчастiше причиною того, чому батьки вiдмовляються вiд щеплень, є їх неправильна поiнформованiсть. Це великий ризик”.

Лiкар нагадала, що нещодавно два тижнi в реанiмацiї на апаратi штучної вентиляцiї легень провiв хлопець iз менiнгоенцефалiтом, спричинений гемофiльною iнфекцiєю. Проти неї вiн був нещепленим.

За матеріалами vivexpres.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *