Робота навчили красти з автоматів - SodaStealingBot 1

У більшості молодіжних фільмів демонструється молоде покоління, якому подобається «ламати» систему. Яке не хоче бути, як усі. Зазвичай вони курять на задвірках, поки батьки не бачать, роблять якусь каверзу сусідові, б’ють шибки тощо. Але набагато рідше підлітки виявляються талановитими робототехніками такими, наприклад, як французький підліток, котрий створив робота-злодюжку. Правда, робот створений не для того, щоб «тирити з кишень», а для крадіжки газованої води з автоматів.

Робот, контрольований ігровим планшетом,  спеціально таких розмірів, щоб міг легко пробратися в отвір автомата з газованою водою. Як тільки робот опиниться всередині, до нього треба під’єднатися і націлити його клешні на той напій, що вас цікавить. Коли бляшанка випадає в отвір, то можна насолодитися і напоєм, і гордістю за свого робота.

Але, варто визнати, навряд чи такий робот отримає поширення. По-перше, тому що він стане просто поза законом. По-друге – заохочувати таке точно ніхто не буде, адже це звичайнісіньке злодійство, як не крути. Тож ми можемо поаплодувати хлопцеві та й годі.

За матеріалами сайту gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *