Нещодавно в Запорізькому національному університеті пройшла науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука». Організаторами заходу стала Науково-дослідна частина ЗНУ спільно з Науковим товариством студентів та аспірантів (НТСА). Цього року конференція проходила вшосте і зібрала понад 800 молодих науковців.

«Молода наука – 2013» зібрала перспективних учених -

Захід тривав упродовж 9 – 11 квітня 2013 року. У роботі 16 секцій взяли участь студенти, аспіранти, молоді вчені університету, учні загальноосвітніх шкіл області, учасники Малої академії наук, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ, Криворізького та Нікопольського факультетів ЗНУ.

Під час урочистого закриття конференції до молодих учених із вітальною промовою звернувся перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він зазначив, що завжди з цікавістю стежить за роботою цієї конференції. «Ви повинні розуміти, що наукова діяльність – це необхідна складова вашої майбутньої успішної кар’єри», – зазначив Олександр Григорович.

Провідний фахівець науково-дослідної частини Світлана Доброскок подякувала всім, хто брав активну участь в організації «Молодої науки»: заступникам деканів із наукової роботи, головам НТСА факультетів, науковим керівникам студентів.

Голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Ксенія Мяснянкіна звітувала про найважливіші події в науковому житті молоді університету у 2012/13 навчальному році. Так, серед інших досягнень НТСА, акцентувала увагу на налагодженні зв’язків із Науковими студентськими товариствами Закарпатського державного університету та Кіровоградського технічного університету.

Голови НТСА факультетів у своїх доповідях, які супроводжувалися слайд-шоу, розповіли про найважливіші конференції, засідання круглих столів, інші наукові заходи, організовані та проведені за участю студентів та аспірантів, перемоги представників факультетів на різнорівневих олімпіадах і конкурсах, інформаційну політику окремих підрозділів НТСА тощо.

Проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков вручив почесні грамоти та подяки ректора найактивнішим учасникам та організаторам конференції «Молода наука – 2013».

Під час фінального засідання презентований «Збірник наукових праць», який цього року складається з 5 томів. Також усі охочі можуть завантажити електронну версію Збірника на сайті Науково-дослідної частини ЗНУ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *