Діти створили писанку-скульптуру з 4 тисяч яєць - pisШколярі та студенти з Полтави протягом місяця створювали незвичайну скульптуру. Тож 29 квітня в Полтаві на Театральній площі відбулося  грандіозне свято писанки.  Вихованці всіх дитячих садків, шкіл та студенти університетів міста продемонстрували, що руки у них і справді золоті, а фантазії немає меж.

На цій виставці не знайшлося місця звичайним крашанкам. Діти  створили Великодні яйця з паперу, обшивали бісером, плели гачком. Багато робіт виконано в стилі витинанок, пап’є-маше і квілінгу.

– А в нас яка писанка! – Зазиває народ до свого стенду вихователька дитячого садка. – Вона з так званого “покидькового” матеріалу – пляшкових кришок.

На площі також виставили плід загального творчості – півтораметрову писанку.

– Кожен навчальний заклад міста приніс на виставку по 30 яєць. На великому каркасі помістилося близько 4 тисяч штук, – розповідає заступник начальника міського управління культури Ольга Тертична. – Багато великодніх яєць виконані в полтавській техніці розпису: яскраві, з геометричними фігурами, хрестами і птахами. Також є колоритні писанки. Одна – з пластиліну, інша обшита намистинками, третя – всипана пшоном.

Кілька яєць надасть на каркас і мер міста Олександр Мамай. Цілий тиждень писанка-скульптура буде виставлена на території музею Короленка, а потім перекочує в один з музеїв міста. Транспортувати яйце обіцяють дбайливо, адже багато маленьких писанок уже й так побилося.

За матеріалами сайту delfi.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *