Українські виші потрапили до світового рейтингу дослідницького інституту Іспанії - original 1350630301311 вищих навчальних закладів України увійшли до щорічного рейтингу університетів світу “Webometrics”. Про це йдеться на сайті рейтингу – webometrics.info. Рейтинг є ініціативою Cybermetrics Lab – дослідницької групи, що належить до Національної ради з науково-дослідної роботи найбільшого дослідницького інституту Іспанії.

До рейтингу вже традиційно ввійшли Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» (510), Національний університет ім. Тараса Шевченка (704), Донецький національний технічний університет (1116), Харківський національний університет ім. Каразіна (1138) та Національний університет «Львівська політехніка» (1242). Серед усіх вишів до рейтингу ввійшов також Національний університет «Києво-Могилянська академія», зайнявши 2861 місце із 21250 університетів.

«Рейтинг «Webometrics» не є достатньо інформативним, хоча і дає певне уявлення про ВНЗ, базуючись на відносно низькому рейтингу навчального закладу за національною шкалою. Остання ж часто містить такий показник, як кількість студентів і відгуки роботодавців.

Тиждень.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *