Соцмережу підірвала дискусія батьків про моторошні слова з вуст їхніх дітей - images1Батьки, які завжди заспокоюють наляканих дітей, часом самі потребують захисту від своїх чад. Іноді діти кажуть батькам таке, що змушує їх відчути себе героями фільмів жахів. Про це свідчить обговорення “Найстрашніше, що ви чули від своїх дітей” на порталі Reddit.

Питання, опубліковане користувачем dr_handjpob, зібрало за добу понад 10 тисяч відповідей. Примітно, що більшість таких запитань стосувалися теми смерті, пише видання The Independent. Так, з розповідей батьків, одна трирічна дівчинка не дуже привітно зустріла свого новонародженого брата.

“Вона дивилася на нього, потім повернулася до мене і впевнено сказала: “Тату, це монстр, ми повинні його закопати”, – пише користувач Like-I-was-sayin.

А трирічна дочка блогера olafthebent поцікавилася, “чи не потрібно їй кинути у вогонь брата”, якого вона тримала вперше на руках.

Діти також нерідко беруть на себе роль провидців і вважають себе здатними розпізнати надприродне. Так, трирічний син користувачки Reddit під ніком NotTomPettysGirl умостився на коліна до своєї бабусі і після декількох хвилин ніжностей, узяв її обличчя в свої долоні, наблизився до її вуха і прошепотів: “Ти стара і скоро помреш”. Після цього він подивився на годинник, ніби натякаючи, що її час закінчується, розповіла жінка, додавши, що їй було вкрай ніяково перед матір’ю. А інший хлопчик, який боявся лягати спати, на мить змусив повірити в “підліжкових монстрів” свою матір. “Я просила його заснути, як раптом він сказав: “Я б з радістю, якби не демон за твоєю спиною”, – згадала користувач Hsertich.

За матеріалами : ТСН

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *