Відповідний наказ Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013 № 467 розміщено на офіційному веб-сайті МОН.

Згідно з наказом, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти необхідно до 15 вересня 2013 року створити банк інтелектуальних досягнень (винаходів, творчих проектів, наукових робіт) дітей та учнівської молоді та забезпечити його ведення, положення про який ІІТЗО спільно з Національною академією педагогічних наук розробить до 1 вересня 2013 року.

Інформацію до банку подаватиме і Національний центр «Мала академія наук України» – щодо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Також, відповідно до наказу, Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Національною академією наук України до 1 вересня 2013 року буде розроблено положення про експертну раду за участю видатних науковців для визначення найкращих інтелектуальних досягнень дітей та учнівської молоді.

Окрім того, департаментом вищої освіти МОН будуть внесені зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році в частині уточнення переліку пільгових категорій вступників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *